Joyetech Ecom

Joyetech Ecom

Yazar: Admin Okunma Sayısı: 154

Joyetech Ecom


Ürün Tanıtımı

Joyetech eCom pilinde sırasıyla çıkış voltajını ve voltajını, VV modunu ve VW modunu belirleyen iki mod bulunur. 


Parametreler

Uzunluk x Çap: 95.5mm x 14mm 

Kapasite: 1000mAh 

Değişken Gerilim: 3.3V - 

4.8V Değişken Watt: 4.5W - 9.6W 

3 renk mevcuttur: Siyah, Gri ve Gümüş


 Joyetech eCom Pil - 1000mAh


Gelir 

1 x Joyetech eCom Batarya - 1000mAh

Basit ambalajlama. Fabrikadan gelen normal paketleme, paketleme önceden bildirimde bulunulmaksızın değiştirilebilir. Özellikler 1. Yeni eCom ipliği 2. Çifte modlar: VV modu (3.3V-4.8V), VW modu (4.5W-9.6W) 3. Pil göstergesi 4. USB şarj bağlantı noktası 5. Fırçalanmış metal düğme 6. Akü koruma sistemi 7 CE işareti


 Joyetech eCom Pil - 1000mAh

 

1) Açma ve kapatma

Hızlı ardışık olarak tuşuna 5 defa basın; ECom'un kullanıma hazır olduğunu belirtmek için düğme ışığı 5 defa yanıp sönecektir. Aynı şekilde, cihazı kapatmak için arka arkaya düğmeye 5 defa basın. 


2) Düşük pil uyarısı

Cihaz açıkken ve düşük pil seviyesine ulaştığında, pil ışığı 40 kez yanıp sönecek ve cihaz otomatik olarak kapanacaktır. 


3) Kısa Devre Koruması Kısa devre

olması durumunda düğme ışığı 5 defa yanıp söner ve cihaz koruma moduna girer. 


4) Atomizer koruması

Eğer vapurdayken düğme 10 saniyeden uzun süre basılı tutulursa, cihaz atomizerin zarar görmesini önleyemez. Düğmeyi basılı tutarsanız düğme ışığı 10 defa yanıp sönecektir. 


5) Atomizer algılaması Atomizör

takılı değilse veya sıkıca bağlanmamışsa, düğmeye bastığınızda düğme ışığı sürekli yanıp sönecektir. 


6) Pil göstergesi

Düğmeye basılırken, kalan güç% 60 veya daha fazla ise, ilgili mod ışığı yanmaya devam edecek ve% 60'ın altındayken ışık sürekli yanıp sönecektir. Güç ne kadar az kalırsa, ışık o kadar çabuk yanıp söner. Güç% 30 -% 59 arasında olduğunda, ışık yavaşça yanıp söner; % 10 -% 29 arasında ışık normal hızla yanıp söner; % 0 -% 9 arasında ışık yüksek frekansla yanıp söner. 


7) Mod seçimi

Cihaz kapalıyken 1.5 saniyeden uzun süre basılı tutun. Ve karşılık gelen ışık aydınlatılacaktır. Bir sonraki seferde eCom açıldığında, Seçili modda olacaktır. Modu değiştirmek için cihazı kapatın ve işlemi tekrarlayın. 


8) Çıkış voltajı ve güç regülasyonu

VV veya VW modunu kullanırken, istenen voltaj ve voltaj çıktısını seçmek için ayar halkası saat yönünde veya saat yönünün tersine döndürülebilir. Akü tüpüne derece ölçeği basılır. 


9) Şarj etme

eCom'u bilgisayarınıza veya duvar adaptörüne bağlamak için USB şarj kablosunu kullanın. Cihaz tamamen şarj edildiğinde düğme ışığı yanık kalır. 9) Şarj etme eCom'u bilgisayarınıza veya duvar adaptörüne bağlamak için USB şarj kablosunu kullanın. Cihaz tamamen şarj edildiğinde düğme ışığı yanık kalır. 9) Şarj etme eCom'u bilgisayarınıza veya duvar adaptörüne bağlamak için USB şarj kablosunu kullanın. Cihaz tamamen şarj edildiğinde düğme ışığı yanık kalır.


 Joyetech eCom Pil - 1000mAh


Benzersiz eCom ipliği ile birlikte gelir, 510 / ego iplik kartomeri veya şarj cihazlarıyla uyumlu DEĞİLDİR.

Şarj Cihazı Dahil DEĞİLDİR. USB kablosu ile mini USB bağlantı noktasından şarj edilebilir.

Pili daha yüksek gerilim çıkışında kullanmak, pili daha düşük bir voltajdan daha hızlı boşaltır. Atomizör / kartomizörünüz için doğru voltajı bulana kadar alçak gerilimle başlamanızı ve gerilimi kademeli olarak artırmanızı öneririz.

Pil konektöründe CE işareti var.

Etiketler: Joyetech Ecom
Yorumlar
Yorum Yap