Wismec

Wismec

Wismec Elektronik Sigara:

Bir şirket, bir şirketten daha fazla bir isim, şirket içinde önemli olan, hayata geçiren, gelişmesine yardımcı olan ve büyümesini yönlendiren insanlardır. 

WİSMEC şu an tanıdığınız markalardan biri olmayabilir, ancak halkımız, araştırmacılarımız, tasarımcılarımız ve satış ekibimiz, bu endüstrinin içinde yer alıyor; 

bizler , bu endüstrinin her aşamasında yer alıyoruz. Elektronik sigara endüstrisi için çok uzun bir süre. Aslında, çalışanlarımız 

endüstrimizdeki en iyi araştırma ve geliştirme akıllarından bazıları , yüksek eğitimli ve son derece yetenekli ürün tasarımcıları, vasıflı satış uzmanları ve güçlü kurumsal liderleri içerir. Ve biz rulo halinde ...

WISMEC şimdiye kadarki en yenilikçi ürünlerin bazılarını açığa çıkarmaya hazırlanıyor. Davet ettiğimiz ünlü ünlü tasarımcılar tarafından tasarlanan ilk ürünlerimiz, tasarım ve işlev açısından üstünlük sağlar ve sadece seçkinlere değil, tüm kullanıcılar için zengin bir vespple deneyim sunar.

Mevcut ve gelecekteki ürünlerimiz, Çin'de üretilen ABD'de son vapes tecrübesi sunmak ve bu ürünleri dünyadaki kullanıcıların eline geçirmek üzere tasarlanacaktır. Ve bu sadece yeni başlıyor.

Üstün buharlaştırıcı teknolojilere yönelik sürekli araştırma ve geliştirme, WİSMEC ELEKTRONİK SİGARA'YI günümüz pazarının ön saflarına taşır. Bunu yalnız yapmayacağız. WİSMEC, en parlak beyinlere, yenilikçilere, bu endüstrinin geleceğini gördüğümüz gibi görenlere ve bu endüstrinin henüz görmediği en güvenilir, en sağlam ürünleri en iyi şekilde tanıtmaya çalışıyor. .

Hayallerimizin meyvelerini ve rüyalarınızı görmesini görmek için ekibe, yeteneklere, tecrübeye ve benzersiz üretim tesislerine sahibiz. Birlikte, harika bir şeyler inşa edeceğiz. WISMEC'e hoş geldiniz. Eve Hoşgeldin.


Wismec Sinuous FJ200
Wismec Reuleaux RX GEN3
Wismec Predator 228 Starter Kit
Wismec Exoskeleton ES300
Wismec Sinuous P80 Starter Kit
1 den 5 e 5 (1 sayfa) ürün gösteriliyor