SMOK

SMOK

SMOK ELEKTRONİK SİGARA

Smok Elektronik Sigara tüm ürünlerini, en son teknolojiyi en etkin şekilde kullanarak, gücü ve estetiği bir arada kombine ederek üreten, alanında son derece başarılı bir markadır.

Modern çizgileri, görünüm şıklığı ve pratik kullanımı ile ön plana çıkan Smok cihazlar, son derece özgün tasarımlarla, müşterilerinin beklenti ve taleplerine uygun olarak üretilir.

Günün koşullarına uyumlu olarak daima yenilikçi modellerle yoluna devam eden Smok, büyük bir müşteri kitlesine sahiptir. Oldukça zengin ürün yelpazesi içinde: dokunmatik ekran OLED ve 220W ayarında olan G PRIV, yine 220W ayarında çift pille çalışan SMOK ALİEN, buhar deneyimini alışılagelmiş düzeyinden çıkarmak isteyen yenilikçi müşteriler için tasarlanmış SMOK OSUB Plus  80W TC Kit, kalem stili kolay kullanım ve rahat bir içim sunan SMOK STİCK V8 gibi  çok çeşitli cihazlar bulunmaktadır.

Tüm bu üstün özelliklere sahip olan SMOK  ürünlerini  tüm Türkiye genelinde tanıtmak ve pazarlamasını sağlamak  üzere joyetechturkiye.org olarak Türkiye distribitörlüğünü sürdürmekteyiz.  Dünya çapında ciddi bir rağbet gören, büyük bir kullanıcı kitlesine ulaşmış olan sağlam ve kaliteli cihazlara imza atmış SMOK markasını dünyada olduğu gibi Türkiye’de de en iyi şekilde temsil edeceğimize inanıyoruz. Bu bağlamda saygıdeğer müşterilerimize en iyi hizmeti vermeyi kendimize görev biliyoruz.Smok Türkiye


SMOK MICO Kit

SMOK MICO Kit

260,00₺

SMOK Trinity Alpha Resin Pod
Smok Novo Pod E-Sigara
8%

Smok Novo Pod E-Sigara

250,00₺ 230,00₺

SMOK FİT Pod Starter Kit
SMOK X-Priv 225W TC Kit
SMOK Devilkin 225W Kit
Smok G Priv 2 Luxe Edition
Smok Stick Prince 3000mAh
Smok Mag Kit 225W Tfv12
SMOK Vape Pen 22
Smok Vape Pen Plus

Smok Vape Pen Plus

210,00₺

Smok Stick V8

Smok Stick V8

320,00₺

Smok AL85

Smok AL85

380,00₺

Smok Alien Elektronik Sigara
1 den 14 e 14 (1 sayfa) ürün gösteriliyor