ELEAF

ELEAF

Eleaf Electronics Co Ltd, Shenzhen şehrinde bulunan 2011 yılında kuruldu. Eleaf hızlı, ve sürekli çabaları ve yaratıcı ruhuyla  dünyadaki en iyi bilinen e-sigara markalardan biri haline geldi. Distribütörleriyle iyi bir işbirliği ilişkisi ve son müşterilere özenli hizmet, dünya çapında ünlü elektronik sigara markası olan Eleaf'ı bu günlere taşımıştır. Farklı distribütörlerin ihtiyaçlarını karşılamak için OEM ve ODM uygulamalarını da destekliyor. Eleaf fabrikasındaki tüm üyeler, dünyanın en iyi esigara deneyimini sağlamaya çalışıyorlar.

Eleaf, büyük üne sahip olan iStick serisini tasarladı ve üretti. IStick mini, önce Eylül 2014'te dünyayla tanıştı ve e sigara sektöründe'de büyük dalgalar uyandırdı. Bu momentumla istick 20W, iStick 30W, sürekli 50W iStick geliştirdik. Hepsi dünyada büyük üne kavuştu. Yeni sıcaklık kontrol elemanı elektronik sigara dünyasına girdiğinde aktif olarak yanıt verdik ve iStick TC40W, iStick TC60W ve iStick TC100W'yi art arda geliştirdi. Bu sıcaklık kontrollü e-sigara cihazları iStick serisinin popülerliğini sürdürür hale geldi. Artık eleaf ın en popüler ürünleridir.

IStick TC40W, sıcaklık ayarını yaparak herhangi bir kuru vuruş yapmadan benzersiz bir buhar deneyimini ortaya çıkaran sıcaklık kontrolü teknik öğesini benimser. Küçük boyutlara rağmen, büyük 2600mAh güç kapasitesi ile 40W'ya ulaşabilir.

Zerafet ve çekici renklerle iStick TC60W, değiştirilebilir manyetik kapakları, 18650 pil değiştirmeyi ve kapakları farklı bir renge dönüştürmeyi kolaylaştırıyor. 60W maksimum çıkış ile güçlü olmakla birlikte hem Nikel 200 hem de Titanyum bobinleri destekleyen sıcaklık kontrol teknolojisi ile güncellenir.


Eleaf iStick Pico X MELO 4
Eleaf İjust S

Eleaf İjust S

230,00₺

Eleaf iStick Pico 75w
1 den 3 e 3 (1 sayfa) ürün gösteriliyor