JOYETECH LİKİT

JOYETECH LİKİT

JOYETECH LİKİT


Joyetech Elektronik Sigara ve Likit sektöründe uluslar arası pazarda en güçlü markalar arasındadır. Elektronik sigaralar için üretilen likitlerin  kalitesi. en az kullanılan cihazlar kadar hatta çok daha fazla dikkat edilmesi gereken unsurlardandır. Dolum sıvısı diye de adlandırılan likitler. insan sağlığına uygun ve kaliteli olmalıdır. Likitlerde kullanılan maddelerin içeriği ve oranları hassasiyetle dikkat edilmesi gereken özelliklerdir.

Joyetech Likit dünya standartlarına uygun en nitelikli, hemen hemen her kültürden insanın damak tadına hitap edecek kadar zengin çeşitleri ve hassasiyetle oluşturduğu içerikle üretim gerçekleştirmektedir.

Likitler PG{propilen glikol] ve VG{bitkisel gliserin]  olmak üzere iki temel madde kullanılarak elde edilir. PG gıda üretiminde kullanılan berrak ve renksiz bir sıvıdır.VG ise bitkisel yağlardan yapılan doğal bitkisel sıvıdır. Joyetech ürünlerini bu iki ana maddeyi kullanıma en uygun oranda birleştirerek bünyesinde topladığı, oldukça zengin aromatik tatlarla [elma , çilek, muz, ahududu, kivi, kahve, cola, mentol, limon, çikolata, vanilya, kavun, karpuz]vs harmanlayarak üretir.Bu içeriğe ayrıca MG denilen buharın sertlik ve nikotinsel doygunluk oranını belirleyen madde ilave edilir.  Böylelikle tüm dünya tarafından talep edilen kaliteli ve nitelikli likit elde edilir.Joyetech Likit tüm bu kriterler baz alınarak üretilir.


Joyetech Likit Türkiye ve dünyada en güvenilir ve en kaliteli firmalar arasında yerini almıştır.


Joyetech Likit Bal Honey
Joyetech Likit Vanilya
Joyetech Likit Elma
Joyetech Likit Çilek
Joyetech Desert Camel Likiti
Joyetech Usa Mix 30 ml
1 den 6 e 6 (1 sayfa) ürün gösteriliyor